موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه کرمان موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار شعبه کرمان
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

تاریخچه شعبه

مجموعه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان کرمان در سال ۸۷ در زمینی به وسعت ۲۱۰۰۰ مترمربع در موقعیت جغرافیایی غرب بزرگراه امام خمینی شهرستان کرمان به همت مسئولین استانی و با تلاش و همکاری بنیاد شهید کلنگ احداث آن به زمین خورد.

این مجموعه در سه بخش فرهنگی، ورزشی و توانبخشی با وسعت ۱۲۹۰۰ متر مربع طراحی گردیده است. در سال ۹۱ بخش توانبخشی آن به متراژ ۲۹۸۰ متر مربع به بهره برداری رسید. در سال ۹۵ بخش ورزشی با متراژ ۲۱۰۰ در سفر استانی معاونت محترم ریاست جمهوری و ریاست محترم بنیاد شهید جناب حجه الاسلام شهیدی افتتاح گردید. عملیات ساختمانی هتلینگ و بخش فرهنگی این مجموعه به متراژ ۳۳۰۰ متر در دستور انجام قرار دارد.

مراکز و امکانات شعبه کرمان

  • موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار آذربایجان شرقی

    این مجموعه دارای امکاناتی نظیر فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، آزمایشگاه، رادیوگرافی، جراحی سرپایی، پزشک عمومی و خصوصی، خدمات پرستاری در منزل، چشم پزشکی، سونوگرافی، شنوایی سنجی و دندانپزشکی بوده و آماده عقد قرارداد با شرکت‌های دولتی و خصوصی می‌باشد.

    درمانی و توانبخشی

  • سالن چند منظوره ایثار دارای امکاناتی نظیر سالن فوتسال، والیبال، بسکتبال، فوتبال دستی، دارت، تنیس روی میز و سالن بدنسازی بوده و همچنین استخر ایثار تنها استخر تصفیه آب بوسیله ازن در استان کرمان و دارای سه استخر مجزا، سونا، جکوزی، استخر ویژه جانبازان، استخر کودک و اتاق ماساژ می‌باشد.

    استخر و سالن‌های ورزشی